خرید اینترنتی فایل( ساخت طبیعت با ۳DsMax و VRay)

با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : . ساخت طبیعت با ۳DsMax و VRay./ساخت طبیعت با 3Dmax و vray ,اموزش 3dmax ,اموزش حرفه ای 3دی مکس / ساخت طبیعت با ۳DsMax و VRay|735739|vtw1452932|

در این پک آموزشی ابتدا مفاهیم اصلی مربوط به پخش آبجکت در صحنه رو یاد میگیرید. مفهومی مخفی و مهم که باعث می‌شه با توجه به قدرت سیستم و مقدار رم، بیش از 100 میلیون فیس را در صحنه بدون استفاده از هیچ پلاگین و اسکریپتی داشته باشید.
روش پخش آبجکت با استفاده از پارتیکل‌ها و ابزار Scatter رو توضیح می‌دم و مشکلاتی که این ابزار‌ها دارند. در ادامه بهترین ابزار رو برای پخش آبجکت در صحنه معرفی می کنم.
در قسمت بعد نحوه ساخت چمن رو یاد می‌گیرید. نحوه ساخت تکسچرهای چمن و متریال و نورپردازی که در نهایت یک چمن واقعی خواهید داشت.
در قسمت بعد ساخت درخت با نرم افزار OnyxTREE BROADLEAF و نحوه ساخت تکسچر و متریال واقعی رو برای شما قرار دادم. رندر‌های گرفته شده رو در فتوشاپ بگراند می‌دیم و کامپوزیت می کنیم.
در صحنه جوجه، محیط واقعی صحنه رو کامل توضیح می‌دم. بوته ها رو با نرم افزار OnyxTREE BROADLEAF می‌سازم وچمن ها رو با VRay Fur و با استفاده از تکسچر و متریال چمن واقعی خواهید داشت. نورپردازی و تنظیمات رندر و همچنین مشکلی که در هنگام رندر به وجود میاد رو فرا می‌گیرید. pass مربوط به ZDepth رو می سازیم و در فتوشاپ صحنه رو کامپوزیت می کنیم. نحوه استفاده از ZDepth رو در فتوشاب کامل براتون توضیح داده شده.
در قسمت بعد صحنه طبیعت رو می‌سازیم و به صورت کامل تنظیمات رندر و نورپردازی و گرفتن پس های Fog وZdepth رو یاد می‌گیرید. در این صحنه من یه مقایسه کامل بیین الگوریتمای مختلف GI در نورپردازی خارجی می کنم و با مثالهای مختلف بهترین الگوریتم رو نسبت به صحنه به شما معرفی می‌کنم. در این مقایسه‌ها بهترین تنظیمات رندر خارجی رو با کمترین زمان ممکن بدست میارم. به عنوان مثال زمان 8 ساعته رندر با تنظیمات نامناسب رو به 30 دقیقه با کیفیت مناسب کاهش می‌دم.در آخر این صحنه رو در فتوشاب کامپوزیت می‌کنم و از پلاگین Nik Software Collection فتوشاب استفاده می‌کنم و نحوه کار با Color Efex Pro این ابزار قوی رو به شما توضیح می‌دم.


نرم افزار ها و پلا گین‌های استفاده شده:
- 3dsmax 2014 64 bit sp5
- V-Ray Adv 3.00.03
- OnyxTREE BROADLEAF
- Photoshop CC
- Nik Software Collection 1.1.0.7

این پک شامل پلاگین‌ها و نرم افزار‌های:
- V-Ray Adv 3.00.03
- OnyxTREE BROADLEAF
- Nik Software Collection 1.1.0.7
و تمام فایل های پروژه و صحنه های استفاده شده به همراه بیش از یک گیگ تکسچر برگ و چمن ودرخت جمع‌آوری شده توسط خودم می باشد

سرفصل ها :مطالب دیگر:
فایل آموزشی آشنایی با نرم افزار اکسس ACCESSآموزش آشنایی با برنامه ستاپ SETUPچرا Visual Basicآموزش کامل آشنایی با مراحل نصب ویندوز XP – 98 – Vista و طریقه کار با آنهاآموزش اصول برنامه‌نویسی اسمبلیتحقیق درباره ی Accessآموزش انیمیشن و مونتاژ كامپیوتریآموزش برنامه فوتوشاپ PHOTOSHOPطراحی یك وب سایتآبگرمكن خورشیدیآزمایشگاه حرارتتحقیق اتوماسيون صنعتي و شبكه هاي ارتباطيجنگ ژاپن 13 صجنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگیبررسی وضعیت انرژی باد در ایران و جهاناصول طراحی کارخانجاتهک آپاراتتحقیق اصول امنيت برنامه های وبجزوه آموزشی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختماندانلود فایل اموزش شبکهجزوه آموزشی سدهای خاکیجزوه آموزشی سیالاتتحقیق امنيت شبكه و وب رمزگذاري و رمزگشاييتحقیق پاسخگويي به حمله هاتحقیق روشهاي تست و ارزيابي وب سايت و برنامه هاي سازماني